Over onze Keurslagerijen
Onze Keurslagerijen zijn onze trots. Iedere dag doen wij ons uiterste best om de beste ambachtelijke producten te bereiden. Of het nu gaat om een puur stukje vlees, de fijnste vleeswaren, de lekkerste specialiteiten of de heerlijkste maaltijden. Wij gebruiken altijd de verste ingrediënten voor het eindresultaat van de beste kwaliteit. Onze passie voor het slagersvak zie en proef je zonder meer in onze producten.
Roelofarendsveen
In juni 1998 hebben wij de winkel van Noordplein 9 naar Noordplein 12 verplaatst. Met deze nieuwe, overzichtelijke én vooral ruime, 228m2, winkel zijn wij nog steeds goed voorbereid op de toekomst. U kunt hier terecht voor de beste specialiteiten, topkwaliteit vers vlees en een ruim assortiment andere lekkernijen.
Noordplein 12
2371 DA Roelofarendsveen
Tel: 071-3313418
Email: noordplein@keurslagerijvandermeer.nl
Nieuw-Vennep
In april 2002 is het eerste filiaal in Nieuw-Vennep geopend. Een splinternieuwe ca. 180m2 grote winkel in de nieuwbouwwijk Getsewoud. Wij vonden het een grote uitdaging om nog een extra winkel te openen. Dit was natuurlijk spannend, want er moest in een nieuwe wijk een nieuwe klantenkring opgebouwd worden. Inmiddels is dit gelukt en weten de klanten deze winkel goed te vinden.
Handelplein 193
2151 NN Nieuw-Vennep
Tel: 0252-622116
Fax: 0252-621616
Email: nieuw-vennep@keurslagerijvandermeer.nl
Lisse
Op donderdag 3 september openen wij de deuren van onze nieuwe Keurslagerij aan de Kanaalstraat te Lisse. Wij nemen hiermee na 18 jaar het hakbijltje over van Keurslager Johan Peekstok. Bij onze Keurslagerij kunt u terecht voor de beste specialiteiten, topkwaliteit vers vlees en een ruim assortiment andere lekkernijen.
Kanaalstraat 59
2161 JC Lisse
Tel: 0252-417299
Email: lisse@keurslagerijvandermeer.nl
Productielokatie
Het produceren van vlees en vleeswaren is onze hobby. Door de jaren heen hebben wij van deze tak van sport een specialisme gemaakt. Zelf vleeswaren en worst maken is een passie te noemen. Zo maken wij voor onze eigen winkels, maar ook voor derden (slagers, horeca, supermarkt en groothandel) de lekkerste specialiteiten. Wat te denken van gebraden gehakt, achterham, grillworst én de befaamde rookworst.
Vanwege het feit dat wij veel produceren voor derden en de verbeterde wet- en regelgevingen was het noodzakelijk om hier een nieuwe productielocatie voor op te zetten. De locatie aan het Zuideinde was inmiddels uit z’n jasje gegroeid. In 2004 werd grond aangekocht aan het Veenderveld.
Veenderveld 25
2371 TS Roelofarendsveen
Tel: 071-3312312
Emai: veenderveld@keurslagerijvandermeer.nl




